İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kitap Kapağı, Mizanpajı ve Editörlüğü Yapılır!

Ajanslar sizlerden kitap kapağı, mizanpaj (iç sayfa düzenlemesi) ve editörlük için binlerce lira isteyebiliyor. Eğer program bilginiz (bunlar Adobe Photoshop, InDesign ve Illustrator programları) yoksa ajanslara bu paraları vermek mecburiyetinde kalıyorsunuz.
Ben sizin için bu işleri yapabilirim. Dahası bunu daha makul bir fiyata gerçekleştiririm.
Bunu yaparken de bu programlar için Adobe‘ye abone oluyorum. Yani herhangi bir korsan, illegal bir hal yaşanmıyor. Kullanılan görseller telif hakkı olmayan görsellerdir. Kendi kitaplığımı oluşturuyorum. Dahası tasarım yapımı dahil her şeyi sizinle işbirliği ile gerçekleştireceğim. Aşırı profesyonel olmasa da fotoğraf / resim düzenleme programlarını uzun zamandır kullandığım için bunlara oldukça aşinayım ve rahatça kullanabilmek kabiliyetine sahibim.

Ücret listem şu şekilde:
Kapak tasarımı + mizanpaj + editörlük = ₺625
Kapak tasarımı + mizanpaj = ₺525

*Editörlük işi eğer (A5 boyutunda ve 11 puntoda) 150 sayfadan fazla ise her 50 sayfada +₺10 ilave edilir.

Editörlük konusunda Türkçe bilgimi ölçmek isteyenler sitemdeki yazılarıma bakabilir. İmla kurallarını devamlı kullandığım için bunlara yeterince aşinayım. Yanlışlık gördüğümde fark etme ihtimalim yüksektir.

Ajansların fiyatları genelde ₺1200’den başlar ve yukarı çıkar. Ben onların yarısı bir fiyat seçiyorum. Yine de yüksek gelebilir. Lakin burada harcanan şey zamandır; programların fiyatlarından daha çok bu fiyatlara etkili oluyor. Lakin işimden memnun kalacağınızı tahmin ediyorum. Çünkü ajanslar gibi aynı anda onlarca işi yapmak yerine sadece sizin işinize odaklanacağım. Sade ve zarif tasarımlar istiyorsanız, bunun için binlerce lira vermek istemiyorsanız sizin için uygunum.

* Tahmini bir hafta içinde işi bitireceğimi düşünüyorum.

* Kitabınızı İnternet sitemde yaptığım işler diye tanıtırım. Bir nevi reklamınızı da yapmış bulunurum.

* Ödemeler önden yapılır.

Lütfen iletişime geçmek için İrtibat sayfasını kullanınız.