İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kitabınızı Gönderin!

Yeni yazarların veya yeni çıkan kitapların duyulmasını sağlamak gayesiyle web sitemin potansiyelini kullanmak istemekteyim. Gönderdiğiniz kitabın tanıtımını yapacağım, hakkında fikirlerimi beyan edip değerlendireceğim bir inceleme yazacağım.

Yazılarımı SEO’ya (Arama Motoru Optimizasyonu) uygun bir şekilde yazmaktayım. Dahası Google Haberler gibi servislere olan kaydım ve sosyal medya paylaşımlarım ile kitabınızın internette daha fazla yer almasını ve insanların kitabınız hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayabilirim. Dahası kütüphanemde saklamak istediklerim hariç, gönderdiğiniz kitabınız için web sitemde veya sosyal medyada bir çekiliş düzenleyeceğim.

Roman, hikaye, şiir, deneme, makale, tarih kitapları başta olmak üzere tüm kitaplar kabul edilir. İlk sayılar haricinde süreli yayınlar kabul edilmez.

Kitabınızı Nasıl Gönderirsiniz?

Kitabınızı bana ulaştırmanız için aşağıda iki adımdan oluşan bir yol ayarladım. Evvela kitabınızı verdiğim adrese gönderilmek üzere kargoya verilmesini sağlamalısınız. Ardından ikinci adımdaki formunu doldurarak beni haberdar etmelisiniz.

Lütfen dikkat: Tüm kitap incelemelerim tarafsız ve ücretsizdir. Mani olmak istemesem de hediyeler veya diğer iyilikler inceleme yazısını etkilemez. Benim için siteye reklam almak ile inceleme yazmak ayrı şeylerdir. Kitabınız için size ödeme yapılmaz. Kitabınızı gönderdikten sonra iade alamazsınız. Dahası kararınızdan vazgeçemezsiniz. Unutmayın ki bu bir yazı siparişi değildir.

Kitabınızı göndermek demek illa olumlu yorumlar alacağınız manasına gelmez. Sert eleştirilerden korkuyorsanız kitabınızı göndermeyiniz. Yazdıklarımı beğenmediğiniz için incelemem kaldırılmaz. Herkes gibi benim de fikirlerim ve kıymetlerim vardır. Eleştirilerim size ağır gelebilir. Lütfen diğer incelemelerime bakarak kararınızı verin.

1. Adım: Kitabınızı gönderin

Kitabınızın aşağıdaki adres bilgilerine PTT kargo ile gönderici ödemeli olarak gönderimini sağlayın:

Alıcı: Halil ESEN
Telefon: (0224) 715 22 22
Adres adı: İnegöl PTT Merkez
Adres: Sinanbey Mh. Nuri Doğrul Cd. Nu: 9, 16400 İnegöl/Bursa

2. Adım: Formu doldurun

Lütfen istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz. Hatalı malumat vermeniz haline meydana gelecek problemler için mesuliyet kabul edilmez.

Gönderimlerin hacmine bağlı olarak incelemelerin yayımlanması uzun sürebilir. Lakin bu sıralar bir yoğunluk söz konusu olmadığı için bir süre taahhüdü dile getirmeğe lüzum yoktur. Mümkün olduğunda kısa sürede inceleme yazılabilir. Aksi haller vuku bulursa lütfen aceleye getirmeğe çalışmayınız.

Kitapların kabul adresi değişip değişmediği veya yeni gönderimlerdeki süre taahhütleri için bu sayfayı tekrar tekrar kontrol ediniz.

Yazılan incelemelerin mülkiyeti bana aittir. İzinsiz kullanılamaz. Bunu söylememe bile lüzum yoktur. Lakin herhangi bir kargaşaya mahal vermemek için belirtmek istedim. Yukarıda da bahsettiğim üzere bu bir yazı siparişi değildir.