İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

M. Night Shyamalan’ın Yeni Filmi Old’un Fragmanı Yayımlandı

Birçok başarılı filmi ile adından sıkça söz ettiren meşhur Hintli yönetmen M. Night Shyamalan‘ın beklenen yeni filmi, Old filminden ilk tanıtım fragmanı yayımlandı.

Old Fragmanı:

Old filminin konusu, oyuncuları ve çıkış tarihi

Film tatil için tenha bir plaja giden bir aileyi konu alıyor. Plajda ne olduğunu anlayamadıkları bir şey onların hızla yaşlanmasına sebep olma hadisesini anlatan film, Sandcastle isimli Fransızca bir çizgi romandan esinlenmiş.

Başrollerinde Gael García Bernal, Eliza Scanlen, Alex Wolff, Thomasin Mckenzie, Aaron Pierre, Vicky Krieps, Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird ve Ken Leung gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuna sahip filmin 23 Temmuz’da vizyona girerek seyirciyle bulaşması planlanıyor.

Afişinde zaman mefhumuna bir gönderme yapan filmin Türkçe isminin büyük ihtimalle “Yaşlı” olacağını düşünüyorum. Fakat buna binaen zamanla alakalı hatta direkt “Zaman” diye bir isme de sahip olabilir.

  • m-night-shyamalan-old-filmi-halil-esen
  • m-night-shyamalan-old-filmi-halil-esen
  • m-night-shyamalan-old-filmi-halil-esen
  • m-night-shyamalan-old-filmi-halil-esen
  • m-night-shyamalan-old-filmi-halil-esen

Elbette gidişatını tahmin edemediğimiz korona salgınının ne yönde gideceği ve sinemaların vaziyetini bilemememiz sebebiyle öyle olmamasını istesem de birçok filmde olduğu gibi gösterimi ertelenebilir. Şayet vaziyet elverirse İnşaallah ilk gösterim günü sinemada seyretmeği planlıyorum.

Sizler ne düşünüyorsunuz? M. Night Shyamalan filmlerini sever misiniz? Sizce Old filmiyle başarıyı yakalayabilecek mi? Fragmanın üzerine filmden ne tür bir beklentiniz var? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Henüz yorum yok.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.