Amazon Prime’dan Bir Süper Kahraman Çizgi Dizisi Geliyor: Invincible

The Walking Dead’in yazarı olan Robert Kirkman‘ın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan Amazon Prime‘nın yeni çizgi dizisi Invincible‘dan, Türkçe ismiyle Yenilmez, tanıtım fragmanı yayımlandı.

invincible-yenilmez-amazon-prime-video-fragman-halil-esen

Animasyon, Aksiyon/Macera | 1. Sezon | 2021

Dizinin konusu babasının dünyanın en güçlü süper kahramanı olması haricinde sıradan bir hayat süren on yedi yaşındaki bir oğlanın etrafında dönmektedir.

Sandra Oh, Zazie Beetz, Gillian Jacobs, Zachary Quinto, Jason Mantzoukas, Melise, Mark Hamill, Mahershala Ali ve Seth Rogen gibi sanatçılara sahip Invincible dizisi 26 Mart‘ta Prime Video‘da izleyicisiyle buluşacak. Sekiz bölümlük dizinin ilk üç bölümü derhal yayımlanırken diğer bölümleri Nisan sonuna kadar birer hafta arayla yayımlanacak.

Invincible tanıtım fragmanı:

Açıkçası fragmanın olağan gözüken ilk yarıdan sonra kan ve dehşet içeren bir hal alması Yenilmez dizisinin animasyon olması haricinde akıllara yine Amazon Prime’a ait başka bir yapım olan The Boys dizisini getiriyor. Dahası yetişkinlere yönelik bir çizgi dizi olduğu da pek aşikardır.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Invincible dizisi sizde nasıl bir intiba bıraktı? Diziyi seyretmeği düşünüyor musunuz? Amazon Prime içerikleri sizce de başarılı mı? Lütfen düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan kendinizi geri koymayınız.

Henüz yorum yok.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.