İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

E-Ticaret Sitesi Kurulum Hizmeti

Evvela şuna karar verememiş olabilirsiniz: Neden bir e-ticaret sitesine ihtiyacım olsun? Sosyal medyada yahut Hepsiburada ve Amazon’da satış yapabilecekken buna gerek var mı? Sırayla cevaplamak isterim.

Sadece sosyal medya sitelerinde satış yapanların amatörler sınıfında değerlendirmeme kızmayın. Zira öyle. Hem de sadece kapıda ödemeye veya EFT’ye mahkum satış yapmak ve sistemin dayattığı devamlı üretme mecburiyeti vardır.

Oysa bir e-ticaret siteniz olsa müşterilerinize ürünlerinizle alakalı daha kapsamlı ve profesyonelce bilgi verebilir, bu bapta onları indirimleri veya fırsatları kovalaması için teşvik edebilirsiniz, bu bir; Sadece kapıda ödeme veya para transferi işlemleri yanında bir de sanal pos ile onlardan kredi veya banka kartlarıyla ödeme alabilirsiniz. Böylece müşterilerinize daha pratik ve kolay olan bu metot ile alışveriş yapmak imkanı vermemin yanında satışlarınızı arttırmanız pek tabiidir, iki oldu; kendi markanızı öne çıkarmanız ve adeta bir fiziki mağaza gibi size tahsil edilmiş bir adreste hizmet verecek olmanız sizi daha profesyonel ve ciddiye alınması gereken olarak gösterir, üç.

Peki pazar yerlerindeki satışlar? Evvela oralara vereceğiniz yüzdelik komisyonlarla başlayalım. Küçük görünseler bile biriktirildiğinde ziyadesiyle mühim meblağlar dile getirilebilir. Diğer yandan yine markanızı öne çıkaramazsınız. O sitenin kurallarına uymak mecburiyetindesinizdir. İstediğiniz yorumu onaylayamaz, kaldıramaz veya bunun gibi birçok alanda kontrol sahibi olmazsınız.

Fakat neden ben? Çünkü ben kendini bu işlerde geliştiren bunu yaparken de az sonra aşağıda sıralayacağım bazı konuları yakından takip eden, dahası kendimden de birçok özellik katan biriyim. Sizin için daha mühim olabilir ki diğerlerinden daha uygun ve tek seferleriğine bir ücret almaktayım. Şimdi bazı özelliklere değinelim:

İyi Bir İzlenim için Premium Tema Şart

Tüm cihazlara uygun, göze hitap eden ve fonksiyonlu temalarla online mağazanızı üst düzeye çıkartacağız.

Ücretsiz e-ticaret temaları, çok defa ücretlisinin fragmanı veya promosyonu gibidir. Tüm büyük ve işe yarar özellikler ücretliye saklanmıştır yahut da birçoğu zaten sadece ücretlidir. Bu sebeple e-ticaret sitenizi kurarken premium bir tema kullanacağız.

Mağazanız Parmaklarınızın Ucunda

 
 
 
 

E-ticaret sitenizi dünyanın en çok kullanılan ve en güvenli olanı WordPress altyapısıyla ve yine ona ait olan WooCommerce sistemiyle kuracağız. Dahası sonsuz özelleştirme imkanı veren WordPress ve WooCommerce’nin çok güzel ve ücretsiz bir mobil uygulamasının olması hasebiyle online mağazanızı yönetmek için bin bir ayar ve seçenek arasında kaybolmağa gerek kalmayacak. Açıkçası bu fiziki mağazanızı yönetmekten daha kolay olacaktır.

Elbette sadece mobilde değil; sitenizin panelinde sadece gerekli şeyleri görmeniz için sizin için işleri kolaylaştıracağım.

Diğer yandan bu altyapının tüm nimetlerinden faydalanarak ekstra masraf olacak her şeyden ömür boyu istifade etmiş olacaksınız.

SEO Ayarları

Kısaca SEO, arama motoru optimizyonudur. Arama motorlarının, mesela Google’ın sitenizi daha iyi algılaması, ürünlerinizi ve içeriklerinizi bu yönde kıymetli bir şekilde görmesi, dahası elbette sizi üst sıralara çıkarması için yapılan ayarlardır.

Sitenizin SEO altyapısı kuracak, gerekli eklenti veya vasıfları entegre edeceğim. Sonrasında size birkaç tüyo da vereceğim.

Ekstra başlıklarla söylemeğe lüzum yoktur ki sitenizin SEO için gerekli olan ekstra her iş buna dahil olacaktır. Mesela güvenlik sertifikasının yani SSL’in kurulumu, Google kaydı, bağlantıların yapılandırılması, site haritası ve dahası buna peyk birçok ayar…

Kısaca SEO ile sizin internetteki varlığınızın temelini sıkı bir şekilde atacağız.

Siteniz Bir Uygulama Gibi Olacak

Web sitenizin bir uygulama gibi telefonlara ve tabletleri kurulmasını, o şekilde çalışmasına imkan veren PWA teknolojisini sitenize entegre edecek ve üzerine yapacağım ekstra ayarlarla mükemmelleştireceğim. Böylece rakiplerinizden birkaç adım önde olacaksınız.

Bu ekstra ayarlardan bir tanesine misal vermem gerekirse eğer sitenizden dolaşan bir kullanıcının interneti kapanırsa yahut daha önceden siteye giren kimse interneti olmadan tekrar girerse onlara çevrimdışı bir sayfa gösterilecek. Hatta bu sayfada müşterinizi mağazanızda ağırlayabileceğinizi söyleyip bir adres veya sizi aramaları için bir arama kısa yolu da ekleyebiliriz.

Push Bildirimleri ile Unutulmaz Olun

eticaret-kurulumu-e-ticaret-sitesi-yapimi-e-ticaret-e-ticaret-nedir-e-ticaret-nasil-yapilir-sermayesiz-e-ticaret-e-ticaret-altyapi-saglayicilari-e-ticaret-amac-ve-konu-ornekleri-e-ticaret-amazon-e-ticaret-altyapisi-e-ticaret-araclari-e-ticaret-bolumu-e-ticaret-bayilik-veren-firmalar-e-ticaret-bilgi-platformu-e-ticaret-blog-e-ticaret-cozumleri-e-ticaret-cesitleri-e-ticaret-danismanlik-e-ticaret-egitimi-e-ticaret-entegrasyon-e-ticaret-fikirleri-e-ticaret-firmalari

Push bildirimleri nedir derseniz, kısaca sosyal medya uygulamalarının size gönderdiği bildirimleri gösterebilirim. Yeni ürün, yazı, kampanya veya sizin uygun gördüğünüz hallerde kullanıcılarınıza bildirim gönderebilirsiniz. Bunun üzerinden geliştireceğiniz bir strateji ile gelirinizi arttırmanız pekala mümkündür.

Kurumsal E-Postanız Olsun

Sitenizin mevcut olduğu zaman boyunca kullanmağa hazır kurumsal e-postalara sahip olursunuz. Bunlar info@siteadiniz.com veya posta@siteadiniz.net gibi olacaktır.

Böylece müşterilerinizin gözünde daha ciddi bir intiba bırakmış olacaksınız.

Sanal POS Entegrasyonu

Sadece kapıda ödeme veya banka havalesi yetmez. Bunun yanında müşterinizin e-ticaret sitenizde kredi veya banka kartlarıyla ödeme yapabilecekleri sanal POS başvurusu ve bunun entegrayonunu da yapacağım.

Bunu yine Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla işbirliği içerisinde ve sizi tam kontrolünüz çerçevesinde yapacağız.

ve daha birçok özellik. Hepsini burada sıralayıp sayfayı daha fazla şişirmek istemem.

~~ Paketler ~~

Birinin diğerinden aşağı kalır tarafının olmadığı iki tür paket sunuyorum. Herhangi bir ekstra yenileme ücreti olmadan uygun fiyata siz de e-ticarete atılın.

Ücrete dahil olan KDV’yi devlete verginizi verirken düşeceğiniz için aslında daha ucuza bu hizmeti almış olacaksınız.

 • Tam Kurulum
 • 5500(KDV dahil)
 • 1 Yıllık Domain ve Hızlı Hosting(1)
 • 20-60$ Değerinde Premium Tema
 • Gelişmiş Özelliklerle Tam E-Ticaret Kurulumu
 • 50 Ürün Yükleme
 • 3 Ay Destek
 • ~
 • İleri Kurulum
 • 7750(KDV dahil)
 • 1 Yıllık Domain ve Çok Daha Hızlı Hosting(1)
 • 20-60$ Değerinde Premium Tema
 • Gelişmiş Özelliklerle Tam E-Ticaret Kurulumu
 • 100 Ürün Yükleme
 • 3 Ay Destek
 • Sosyal Medya ve Google Entegrasyonu ve 1 Ay Reklam Yönetimi

Dünyanın her yerinde olduğu gibi domain (siteadi.com gibi) ve hosting (site dosyalarının barındığı sunucu) kiralama işlemi yapılmaktadır. Ben ücrete dahil olarak bir seneliğini ödeyeceğim

Her şey tamamsa işe aşağıdaki iletişim formunu göndermekle başlayalım