ÖTEKİLER / THEM Dizisinden Yeni Fragman Yayımlandı

Amazon Prime‘ın yeni korku/gerilim türündeki Ötekiler dizisi veya orijinal ismiyle Them dizisinden yeni fragmanı yayımlandı. Bu yazıda Ötekiler dizisi bakış ve fragmana genel bir yorum yer alacak.

Them dizisinin inceleme yazımı okumak için buraya tıklayın.

otekiler-2021-amazon-them-2021-otekiler-dizisinin-fragmani-them-dizisinin-fragmani-konusu-incelemesi-yorumu-oyunculari-yorumlari-amazon-prime-video-halil-esen

2021 | Gerilim/Korku, Dram | 1. Sezon | 9 Nisan itibariyle Amazon Prime‘da

Them dizisi veya Türkçe ismiyle Ötekiler, başrollerinde Deborah Ayorinde, Ashley Thomas, Alison Pill, Shahadi Wright Joseph, Melody Hurd ve Ryan Kwanten gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuna sahiptir.

Ötekiler dizisinin konusu, tamamen beyazlardan oluşan bir Los Angeles mahallesine taşınan bir zenci ailenin etrafında şekillenir. Kötü huylu komşularının onları aşağılamak, alay etmek ve yok etmekle tehdit edildiği bir yere evrilir.

Them dizisi ilk bakışta Jordan Peele filmlerinin devamı gibi durmaktadır. Daha evvel onun filmlerini incelediğimde ırkçılığı en iyi anlatan türün korku filmleri olabileceğini söylemiştim. Ötekiler dizinin de bu yolda gitmesi beni ayrıca memnun etti. Dahası fragmanına bakacak olursak iyi bir işe benzemektedir. Şöyle bir şey de var. Peele’nin US‘u, yani Biz‘leri ile Amazon’un Ötekiler‘i…

ÖTEKİLER / THEM Dizisinin Fragmanı

Ötekiler Dizisinin Önceki Fragmanı:

ÖTEKİLER, Amerika’daki terörü araştıran bir antoloji dizisidir. Birinci sezonda 1950 temasını konu alan AHİT bölümleri, Büyük Göç döneminde Kuzey Karolina’dan yola çıkıp beyazlardan oluşan bir Los Angeles mahallesine yerleşen siyahi bir aileyi anlatıyor. Ailenin huzurlu evi, komşuların ve diğer güçlerin onları sinirlendirmekle, zarar vermekle ve yok etmekle tehdit eden bir olay merkezine

Ötekiler veya Them, yazıda iki kelimeyi da aynı anda kullanıyorum ama genelde Türkçe ismini kullanmağı tercih ederim, 9 Nisanda Amazon Prime’da izleyiciyle buluşacak.

Sizin düşünceleriniz nelerdir? Them dizisinin fragmanı sizi heyecanlandırdı mı? Ötekiler dizisini seyretmeği düşünüyor musunuz? Amazon Prime içeriklerini nasıl buluyorsunuz? Lütfen fikirlerini aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmakta kendinizi geri koymayınız.

Henüz yorum yok.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.